Series
Ratings
13
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 1.0- Love in the Big CityRated ★ 1.0
Moving Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
LTNSRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 0.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
MaestraRated ★ 2.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0