Movies
Ratings
17
CocoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0