Series
Ratings
129
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.5
AgencyRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- DoubtRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 0.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 5.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 5.0
Byul Soon GeomRated ★ 5.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
The CursedRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 4.0