Series
Ratings
67
The Art of SarahRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Beyblade BurstRated ★ 4.0
Beyblade Burst GodRated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! VRAINSRated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! ZexalRated ★ 4.0- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 4.0
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 4.0
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 4.0
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.0- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 4.5
- Yu-Gi-Oh! Arc-VRated ★ 4.5
- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0