Titles you rated
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5
LazarusRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
IronheartRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0