Series
Ratings
14
Secret GardenRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Slow TrainRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.0
Beastars Season 2Rated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0