Series
Ratings
83
Sex EducationRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Kyle XYRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0