Series
Ratings
74
The Art of SarahRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5- 경계의 린네Rated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5