Titles you rated
Lunch QueenRated ★ 3.0
Love in the CloudsRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Pursuit of JadeRated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 4.0
Our GenerationRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
How Dare You!?Rated ★ 4.0
Percy Jackson and the Olympians Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0