Movies
Ratings
313
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0