Series
Ratings
32
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Nineteen to TwentyRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
StartupRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0