Series
Ratings
95
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Cheer Up!Rated ★ 0.5
The Bride of HabaekRated ★ 1.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 1.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 1.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 0.5
My FamilyRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 0.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0