Titles you rated
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0