Movies
Ratings
332
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
The CroodsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
DororoRated ★ 2.0
TumbleweedRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.5