Movies
Ratings
24
BedevilledRated ★ 4.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 0.5
I Killed My MotherRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
OrphanRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0