Series
Ratings
20
Queen of ReversalsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 0.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5