Movies
Ratings
937
BallerinaRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Lost BusRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 1.5
HopelessRated ★ 2.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0