Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 0.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.5
Glory JaneRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
City HallRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0