Series
Ratings
127- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Spring of CrushRated ★ 0.5