Movies
Ratings
139
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0