Series
Ratings
68- Good PeopleRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 2.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5