Series
Ratings
101
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- Hair ShowRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 2.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0