Series
Ratings
283
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0