Movies
Ratings
1399
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Mafia MammaRated ★ 3.0
A Family AffairRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5