Series
Ratings
110
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Lucifer Season 5Rated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5