Movies
Ratings
1062
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
New OrderRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5- CUTRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Demon CityRated ★ 2.0