Series
Ratings
457
The Art of SarahRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 5.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
ShōgunRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5