Movies
Ratings
74
King and the ClownRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0