Movies
Ratings
202
TransformersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0