Titles you rated
Dear ExRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
The Last WordRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 1.0
ConcussionRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5- Coffee MateRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0