Titles you rated
AirRated ★ 3.5
Gold BrickRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Maid and the MagicianRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
BlondeRated ★ 0.5
MinariRated ★ 3.0
FleeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
A Family ManRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.5