Movies
Ratings
128
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0