Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.5