Movies
Ratings
196
Love LetterRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Borg vs McEnroeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0