Movies
Ratings
2296
Lost and FoundRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.0
MaXXXineRated ★ 3.0
Caught StealingRated ★ 3.5
MenRated ★ 3.0
AmmoniteRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Cabin FeverRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Bad LandsRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
New OrderRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 2.5