Movies
Ratings
557
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Blue Demon ver.2.0Rated ★ 3.0
TitaneRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 2.5