Movies
Ratings
711
BallerinaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 3.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
DamselRated ★ 2.5
DraculaRated ★ 4.0
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0