Series
Ratings
71
Criminal MindsRated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0