Movies
Ratings
60
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0