Series
Ratings
43
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0