Series
Ratings
46- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0