Movies
Ratings
255
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 5.0
The Last CastleRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5