Series
Ratings
74
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
So Not Worth ItRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
The Bold TypeRated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5