Movies
Ratings
36
QuickRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0