Series
Ratings
236
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
KiddingRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.0
SwarmRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5