Movies
Ratings
35
Real SteelRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0