Series
Ratings
13
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5