Series
Ratings
112
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 1.0
LTNSRated ★ 3.5