Movies
Ratings
100
Death NoteRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 1.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0