Series
Ratings
35
Why Women KillRated ★ 5.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Exploration Method of LoveRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
DearestRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0